VYBAVENÍ
V objektu je velká společenská roubená sednice s kachlovými kamny, stylovým nábytkem a plně vybavenou kuchyní. Součástí chalupy je také finská sauna, dále kolárna, lyžárna, zastřešená venkovní terasa, bazén, dětský koutek, pískoviště, hopačky, skluzavka, velká zahrada.

cca 200m od objektu je volně přístupná zahrada - areál s přírodním volejbalovým hřištěm, prolézačkami pro děti, ping pongovým stolem ap.

V obci je po dohodě přístupný tenisový kurt

Ložnice a pokoje:
5 ložnic

1. čtyřlůžkový pokoj

2. čtyřlůžkový pokoj

3. třílůžkový pokoj

4. čtyřlůžkový pokoj + 1 přistýlka

5. čtyřlůžkový (jedná se o velký obytný pokoj v přízemí. Tento pokoj navyšuje kapacitu objektu až na 20 osob, za příplatek - viz ceník)

Dětská postýlka a židlička k dispozici.

Sociální zařízení:
1 x koupelna se sprchovým koutem, WC a saunou v přízemí.
2 x koupelna se sprchovým koutem a WC v podkroví, komora s úklidovými prostředky a pračkou, sušáky ap.
1 x kadibudka na zahradě.
Vytápění:
Vytápění objektu tepelným čerpadlem s podporou fotovolt. elektrárny (podlahové topení), nebo kachlovými kamny, kterými lze vytopit 2/3 objektu
Doprava, parkování:
Od Hradce Králové - Dobruška nebo Nové Město n. Metují - Ohnišov. Parkování pro několik vozidel přímo u chalupy. Dobrá dostupnost po udržované silnici i v zimním období.
Stravování:
Kompletně vybavené kuchyně (2 x lednice s mrazákem, sklokeramická deska, pečící trouba, kachlová kamna, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, toustovač, topinkovač, ad. )
K dispozici je přenosný gril.
Podmínky pronájmu:
Jedná se o nekuřácký objekt
Klienti si zajišťují veškeré služby sami, na závěr provádí vlastní úklid
Domácí zvíře: Nechte raději doma !!!